В національному природному парку «Північне Поділля» провели мандрівку для бродівських гімназистів та їх ровесників із Луганщини

Працівники національного природного парку «Північне Поділля» провели екологічно-пізнавальну мандрівку для учнів Бродівської гімназії та їх ровесників з містечка Білокуракине Луганської області.

Мандрівка відбулась туристичним маршрутом, який прокладено через території комплексної пам’ятки природи «Геолого-ботанічна ділянка під назвою «Триніг», яка знаходиться в межах Парку.

Під час мандрівки школярі оглянули букові лісостани та мільйонлітні кам’яні останці, що залишились від часів архаїчного Сарматського моря, зокрема такі, як «Триніг», «Лежачий пес», а також печеру-грот – ритуальний об’єкт язичницького періоду.

Також для школярів організували спортивно-туристичні розваги, провели майстер-клас з в’язання туристичних вузлів та навчили як орієнтуватися на місцевості за допомогою компаса.

Зазначаємо, що адміністрації установ природо-заповідного фонду запрошують усіх бажаючих відвідати заповідні території Львівщини, насолодитися незабутніми краєвидами та відчути гармонію з природою.

Для організації мандрівок територією НПП «Північне Поділля» телефонуйте за номером телефону 066-750-80-64 (п. Михайло).

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь