Урок під відкритим небом до Всесвітнього дня води

18 березня цього року екоосвітяни Національного природного парку «Північне Поділля» спільно з Золочівським ОЗЗСО І-ІІІ ст. організували та провели урок географії під відкритим небом для учнів 8 класу з нагоди Всесвітнього дня води під назвою «Вода – джерело життя». Захід проходив на березі річки Млинівка, що є лівою притокою річки Золочівка і протікає неподалік школи.

Працівники парку під час заняття розповіли учням про мету відзначення Всесвітнього дня води, зокрема, що основне завдання цього дня – привернення уваги суспільства та громадськості до екологічних проблем, що пов’язані з водою на планеті та визначення основних дій щодо їх вирішення. Окрім того, школярі наочно довідалися про властивості води. Довели, що природну воду з хімічної точки зору не можна назвати чистою, тому що вона містить розчинені речовини, п6ереважно різні солі. Саме тому вода, взята з різних колодязів, має різний смак, колір та запах.

Працівники відділу еколого-освітньої роботи також розпочали проведення з школярами екологічного досліду «Добра вода – погана вода», метою якого буде визначити, як вода реагує на слова сказані їй. Відтак, у двох ємностях розподілили воду у рівних кількостях та помістили насінини. Після чого кожен учень підходив та в одну з них казав «дякую тобі вода», в іншу «ти погана вода». Дослід триватиме місяць, під час якого учні з вчителем повинні спостерігати, з якої посудини насінина проросте швидше.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь