Україна може стати учасником програми ЄС Life+, яка дозволить громадам отримувати фінансування екологічних проектів на місцях

Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак зустрівся у Брюсселі (Королівство Бельгія) з Комісаром ЄС з питань довкілля, морських справ та рибальства Кармену Веллою. Вони домовилися розпочати перші консультації щодо набуття Україною в майбутньому статусу партнера в Європейському агентстві з питань довкілля та приєднання України до програми ЄС Life+.

Як пояснив Остап Семерак за результатами зустрічі, таке партнерство України дозволить місцевим громадами отримати фінансування екологічних проектів на місцях.
«Це означає – навчитись розробляти такі проекти у регіонах і потім їх впроваджувати. До речі, екологічний фонд – хороший ресурс для співфінансування таких проектів», – пояснив Остап Семерак.
Він також зазначив, що Україна вже зараз реалізує низку проектів спільно з Європейським агентством з питань довкілля, проте офіційне партнерство дозволить вийти на новий рівень співпраці.
«Отримання нового статусу в Агентстві – це перспектива, яка потребуватиме великої роботи. Але цей шлях треба розпочати. Він дозволить врешті впровадити в Україні європейські інструменти оцінки стану довкілля, а звідси – на цій основі приймати рішення, де саме потрібно діяти», – резюмував Остап Семерак.
Нагадаємо, міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак зараз перебуває і робочою поїздкою у Брюсселі, де вже провів зустрічі з Комісаром ЄС з питань довкілля, морських справ та рибальства Кармену Веллою та співголовою Парламентського Комітету асоціації Даріушом Розаті, головою групи друзів Україна – ЄС Петрасом Астрявічусом, а також депутатами Марком Галлером та Ребекою Хармс.
0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь