У Яворівському національному природному парку відбувся екомистецький захід «Веселий гарбуз»

20 вересня 2017 р. на свято зібрались педагоги, діти і батьки. Програма заходу досить насичена : розпис гарбузів, участь у іграх та забавах «Ходить гарбуз по городу», екобесіди «По землі крокує осінь», а також «Гарбуз в народній медицині».

Мета заходу – доповнення знань учнів про природу рідного краю, отриманих на уроках природознавства, біології та географії; розвитку творчих здібностей, а для дорослих – можливість ознайомитись із ідеями використання природних ресурсів в умовах сталого розвитку, – каже директор Яворівського НПП, Заслужений природоохоронець України Михайло Біляк.

Важливо відзначити, що вищезгаданий захід, за три роки його проведення, набуває щораз більшої зацікавленості з боку населення, започатковує нові традиції….

На завершення свята усі охочі посмакували гарбузовим варення та відвідали еколого-просвітницький центр Яворівського НПП.

Зі слів учасниці свята Надії Крілишин: «Саме тут можна відчути чари осені нашого Розточчя…»

Традиційно, розписані гарбузи прикрашатимуть молодіжний фестиваль української туристичної пісні «Бабине літо», який відбудеться 23 вересня 2017 р. у відпочинковому осередку «Верещиця».

До проведення заходу активно долучились учні та педагоги місцевої громади селища Івано-Франкове.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь