У Ведмежому притулку відзначать День Незалежності зверненням на захист тварин

У суботу 24 серпня, у ведмежому притулку «Домажир» відбудеться акція «Ведмеді захищають ведмедів», де також планується встановлення національного рекорду.

Метою заходу – є привернення уваги якомога більшої кількості людей до проблеми захисту бурого ведмедя, який включений до Червоної книги України.

В одному місці зберуться усі, хто носить у корені прізвище «Ведмед», «Медвед», а також їхні друзі. Учасники дійства підпишуть Звернення і таким чином долучаться до порятунку ведмедів України, які страждають в неволі. Їх незаконно вилучають із дикої природи задля власної вигоди та утримають у жахливих умовах. Кожен підпис – це голос на захист бурого ведмедя та просування ідеї мирного співіснування людей із дикими тваринами.

Офіційне відкриття події відбудеться о 14.00 год. На Лісовій галявині Притулку.

Протягом усього дня відбуватимуться різні активності: майстер-клас з розпису Яворівської іграшки; виготовлення морозива для ведмедів; аквагрим для найменших; концерт та екскурсії.

Захід відбудеться за підтримки управління туризму та курортів та департамент екології та природних ресурсів ЛОДА.

Довідка:

Ведмежий притулок «Домажир» – це проект Міжнародного благодійного зоозахисного Фонду FOUR PAWS, що базується у Відні (Австрія). Однією з ключових місій Фонду є збереження популяції бурого ведмедя в Європі та Азії. Основною ціллю організації в Україні є заборона незаконного жорстокого утримання ведмедів у неволі та створення наближених до природніх умов проживання тварин.

Притулок організований як природний еко-освітній простір. Його перший камінь заклали у травні 2016 року. Зараз на території 10 га тут мешкає дванадцять ведмедів. В перспективі у Домажирі планується прихистити до 30 бурих ведмедів.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь