У Миколаєві відбулася Всеукраїнська акція «Посади дерево миру»

Сьогодні, 18 жовтня, з ініціативи ПАТ «Миколаївцемент» відбувся соціально-екологічний захід у рамках осіннього етапу Всеукраїнської акції «Посади дерево миру».

Делегація від CRH Україна спільно з представниками департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, керівництвом міста і району та представників ЗМІ висадили кущі магнолії біля пам’ятника Т.Г. Шевченка у м. Миколаєві Львівської області.

Всеукраїнська акція «Посади дерево миру» стартувала в Україні 5 листопада 2016 року та є безстроковою. Кожен може долучитися до її проведення, висадивши своє «дерево миру».

Мета заходу – привернення уваги людей до бережливого ставлення до довкілля, підвищення екологічної свідомості, еко-патріотизму. Акція покликана не лише озеленити в різних куточках нашу країну, а й крок за кроком долучати кожного українця до порятунку природи та особистого внеску в її розвиток.

«Переконані, що спільними зусиллями та з кожною новою ініціативою, від Заходу до Сходу в Україні з’являться алеї миру, які стануть підтвердженням миру на рідній землі» – зазначила начальникуправління охорони природних ресурсів та моніторингу департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Оксана Війтик.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь