У Львові триває 5 LVIV ECO FORUM 2019

Сьогодні, у Львові розпочався 5 LVIV ECO FORUM 2019. Захід триватиме два дні, 12 і 13 вересня 2019 року. Під час форуму українські та закордонні експерти обговорюватимуть питання збереження водних ресурсів, поводження з відходами й перетворення їх на енергію, кліматичні зміни.

LVIV ECO FORUM 2019 (#LEF2019) на «Арені Львів» об’єднав понад 1000 учасників та 50 фахових спікерів-експертів з 20 країн світу. Участь у заході також взяли директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Руслан Гречаник та начальник Державної екологічної інспекції у Львівській області Микола Маланич.

Сьогодні, у перший день роботи #LEF2019 відбулася дискусія «Стратегія водної політики України-2019», під час якої презентували стратегії, обговорення сценарію розвитку галузі з огляду на виклики для інфраструктури водопостачання та водовідведення та погляд на 30 років вперед та дискусія на тему «Впровадження державної політики якості питної води», учасники якої ознайомились з національними цільовими показниками та індикаторами відповідно до Протоколу про воду та здоров’я в Україні та заходи їх досягнення.

Нагадуємо, що завтра, у другий день роботи #LEF2019 учасники дискутуватимуть про проблеми промислового забруднення водних об’єктів країни, обговорюватимуть правила приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення. Також обговорюватимуть національну стратегію поводження з відходами в Україні, а на 4-у поверсі «Арени Львів» буде проходити сесія «Кліматична політика» на тему «Спека і повінь. Адаптація міст до зміни клімату».

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь