У форматі відеоконференції відбулася експертна зустріч з представниками Міністерства екології та природних ресурсів України на тему: «Реформування системи моніторингу у галузі охорони атмосферного повітря».

Під час зустрічі обговорили проект Постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання здійснення державного моніторингу у галузі охорони атмосферного повітря» та необхідність у реформуванні діючої системи моніторингу атмосферного повітря, оскільки наявна не дає змоги в повній міри отримувати оперативну інформацію про концентрації забруднення речовин та вживати оперативних заходів реагування.

Нова система базується на імплементації стандарту і моделі ЄС. Запуск системи моніторингу забезпечить оперативний збір інформації та оцінку інформації про стан атмосферного повітря, а це дасть можливість для прийняття ефективних управлінських рішень.

Спільно з експертами та представниками інститутів громадянського суспільства було обговорено та внесено правки до ключових положень проекту Постанови. Детальна інформація за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=9htKosGPGSk

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь