У 2017 році коштом обласного природоохоронного фонду придбано сміттєвози для м. Мостиська та Новокалинівської ОТГ

У 2017 році, коштом обласного природоохоронного фонду, для забезпечення екологічно безпечного збирання та транспортування твердих побутових відходів, вже придбано два сміттєвози для м. Мостиська та Новокалинівської об’єднаної територіальної громади на загальну суму 2400,0 тис. грн.

Один із сміттєвозів, який передано Новокалинівському виробничому управлінню житлово-комунального господарства, забезпечить вчасним збором та вивезенням твердих побутових відходів понад 7 тис. мешканців Новокалинівської ОТГ.

Інший сміттєвоз, який передано у користування Мостиському міському комунальному підприємству «Житловик», забезпечить вивезення ТПВ з території самого м. Мостиська та 27 сіл, що увійшли до складу об’єднаної територіальної громади.

Придбання новітньої техніки не лише забезпечить ефективний та централізований збір ТПВ від контейнерних майданчиків, уникнення надлишкового нагромадження відходів та подальшого забруднення прилеглих територій, а й дозволить заощадити кошти громади на обслуговування та паливно-мастильні матеріали.

Окрім цього, у 2017 році, в рамках виконання природоохоронних заходів Програми охорони навколишнього природного середовища у 2016-2020 роках, галузь поводження з побутовими відходами Львівщини планується підсилити придбанням ще 15 одиниць техніки для міст Дрогобич, Стебник, Червоноград, Буськ, Жидачів, Миколаїв, Перемишляни, Рудки, Хирів, Яворів, Новояворівськ, Шегині, Борислав, Сокаль та смт Красне Буського району на загальну суму 21605,0 тис. грн.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь