Сьогодні – 40 років від підписання Бернської конвенції

19 вересня – День народження Бернської конвенції, Конвенції про охорону дикої флори та фауни і природних середовищ існування в Європі!

Конвенцію підписано 1979 року у м.Берн (Швейцарія). Україна приєдналась до Бернської конвенції згідно з Законом України «Про приєднання до Конвенції 1979 року про охорону дикої флори і фауни і природних середовищ існування в Європі» від 29 жовтня 1996 року.

Мета Конвенції полягає у збереженні дикої флори та фауни і їхніх природних місцеперебувань; заохоченні співпраці між державами в галузі охорони природи; моніторингу та контролі стану вразливих видів та видів, що знаходяться під загрозою зникнення; допомозі у виданні законодавчих актів та проведенні наукових досліджень з охорони природи.

40 років – це відрізок часу під час якого європейські країни спільно працюють над збереженням природи! З цього часу її підписання вдалося змінити політики, організувати спільні заходи для збереження вразливих і зникаючих видів, створити експертну мережу, провести багато інформаційних кампаній!

Колектив Секретаріату Бернської конвенції підготував інформацію про те, що вдалося зробити за ці 40 років: https://bernconvention40years.com/…

Приєднуйтеся до привітань Bern Convention: Protecting Europe’s biodiversity!

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь