Рішення щодо внесення змін до Порядку встановлення лімітів на використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення» прийнято

12 березня, під час чергової сесії Львівської обласної ради депутати прийняли рішення, яким затверджено в новій редакції Порядок встановлення лімітів на використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення».

22.03.2018 року Верховною Радою України внесено зміни до Закону України “Про природно-заповідний фонд України”, яким надано повноваження облдержадміністраціям в частині спеціального використання природних ресурсів в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду, передбачених статтею 9-1 (до 22.03.2018 такими повноваженнями були наділені територіальні органи Мінприроди).

У зв’язку з зазначеним вище, виникла необхідність внести зміни до рішення Львівської обласної ради від 03.07.2012 № 558 «Про затвердження Порядку встановлення лімітів на використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення», виклавши такий порядок з урахуванням наданих повноважень.

Порядок передбачає (і передбачав з 2012 року) встановлення лімітів на використання природних ресурсів місцевого значення відповідно до ст. 9-1 Закону України «Про природно-заповідний фонд України»:
– у природоохоронних цілях;
– у науково-дослідних цілях;
– в оздоровчих та інших рекреаційних цілях;
– в освітньо-виховних цілях;
– для потреб моніторингу навколишнього природного середовища;
– на заготівлю деревини в порядку рубок формування та оздоровлення лісів, проведення інших рубок та робіт, не пов’язаних із веденням лісового господарства;
– на заготівлю лікарських та інших цінних рослин, їх плодів, соків, деревної зелені, сіна;
– на випасання худоби;
– на рибальство;
– на використання орних земель;
– на інші види використання, які не суперечать цільовому призначенню і режиму територій та об’єктів ПЗФ.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь