Результати операції “Новорічна ялинка”

Протягом грудня-січня Держекоінспекцією проводилася операція «Новорічна ялинка». Рейдові групи у складі державних інспекторів з ОНПС спільно із громадськими інспекторами з охорони довкілля, працівниками Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства та головного управління Національної поліції у Львівській області здійснювали патрулювання у лісових угіддях, на шляхах реалізації та ринках міста.

Станом на 10.01.2018 року працівниками Держекоінспекції перевірено 4 лісогосподарські підприємства щодо порушень ними умов заготівлі ялинок та організації заходів щодо охорони шпилькових насаджень. В ході проведення заходів державного контролю 10 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Сума завданих збитків становить більше чотирьох тисяч гривень. При проведенні вищевказаних заходів вилучено 45 безгосподарних ялинок на території Сколівського, Турківського, Старосамбірського районів та у місті Львові, які передано в школи, військові частини та сім’ї воїнів АТО.

Джерело: Державна екологічна інспекція у Лвівській областіhttp://dei.lviv.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=1610&Itemid=145

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь