При Мінприроди працює гаряча телефонна лінія для користувачів Єдиного реєстру ОВД

Єдиний реєстр оцінки впливу на довкілля у тестовому режимі розпочав свою роботу 18 грудня 2017 року. Для уникнення помилок при внесенні документів при Мінприроди весь час працює гаряча телефонна лінія, куди можна звертатися за додатковою інформацією. Про це повідомив Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.

«Єдиний реєстр ОВД працює у тестовому режимі. Зараз триває доопрацювання його функціоналу. Щоб уникнути помилок при внесенні документів до Реєстру, ви завжди можете звернутись із своїми питаннями за телефоном гарячої лінії», – зазначив Міністр екології та природних ресурсів.

Він нагадав, що з моменту ухвалення ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля» суб’єктів господарювання мали півроку перехідного періоду.

«ОВД не має на меті зупинити будівництво екологічно небезпечних об’єктів чи заборонити діяльність. Головна задача полягає у запобіганні та мінімізації їх негативного впливу на довкілля і здоров’я людей, врахування думки громадськості при прийнятті таких рішень. Крім того, прозора і зрозуміла процедура ОВД є стимулом для сучасних інвестицій», – сказав Остап Семерак.

Нагадаємо, 18 грудня 2017 року в Україні набув чинності ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля та запрацював Єдиний реєстр із ОВД, куди надходять дані від суб’єктів господарювання із різних регіонів України, чиї проекти проходять стадію планування.

Відповідно до Закону, підприємства тепер мають отримувати висновок з оцінки впливу на довкілля замість висновку державної екологічної експертизи.

Телефон гарячої лінії при Мінприроди з питань процедури ОВД: 044 206-20-89.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь