Про шкоду від спалювання розповідають школярям Бродівщини

27 березня екоосвітяни Національного природного парку «Північне Поділля» провели еколого-пізнавальний урок «Небезпека весняних підпалів сухотою» для учнів Пониковицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., що у Бродівському районі.

В межах проведення заходу, природоохоронці розповіли школярам, що спалювання сухостою та листязавдаєвеликої шкоди навколишньому середовищу.Адже при згорянні сухих залишків виділяється величезна кількість шкідливих речовин.Окрім,безпосередньої загрози для здоров’я людини, спалювання сухої рослинності чи її залишківпризводить до руйнуванняґрунтового шарута до загибеліґрунтоутворюючихмікроорганізмів.

Також, під час заняття екоосвітяни наголосили наважливості дотримування вимог природоохоронного законодавства. Це дозволить запобігти пожежам,уникнути зайвих матеріальних витрат та загрозизнищенню усього живого.

На завершеннязаходу, працівники еколого-освітнього відділу НПП «Північне Поділля» закликали школярів не спалювати суху рослинність та допомагати поширювати інформацію про задану проблему своїх друзів, родичів. знайомих.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь