Підписано партнерську угоду щодо реалізації проекту “РовеЛове Розточчя – разом попри кордони”

У Трускавці в рамках III Форуму місцевого розвитку обговорили можливості транскордонної співпраці для регіональних проектів, зокрема, для українських проектів в рамках співпраці з ООН, Польщею, Румунією та Білоруссю.

Участь у Форумі взяв заступник директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Максим Василишин.

Під час Форуму відбулося урочисте підписання партнерської угоди щодо реалізації проекту в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 “РовеЛове Розточчя – разом попри кордони”.

Проект спільно реалізовуватимуть 6 партнерів з Львівщини та Люблінського воєводства: гмінаZamosc, АсоціаціяЄврорегіон “Карпати – Україна”, Маршалківське управління Люблінського воєводства,Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації, Яворівський національний природний парк та Розточанський природний парк.

Проект має на меті покращення туристичної інфраструктури та створення туристичних продуктів для підвищення привабливості транскордонного регіону Розточчя.
За підсумками реалізації Проекту передбачено будівництво Центру екологічної освіти у с. Верещиця Яворівського району Львівської області, знакування 110 км велосипедного маршруту, створення туристичної інфраструктури вздовж Розточанського велосипедного туристичного маршруту (будівництво 14 альтанок зі станціями обслуговування велосипедів) та створення туристичних продуктів (велопробіги, тури, освітні кампанії, еко-пікніки).

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь