Первоцвіти потребують охорони!

На ринках та вулицях міст і сіл можна побачити продавців ранньоквітучих, ендемічних, реліктових рослин, які знаходяться під загрозою знищення.

З метою організації заходів щодо охорони першоквітучих рослин, Департамент повідомляє, що відповідно до діючого законодавства за порушення порядку придбання і збуту об’єктів рослинного світу, які занесені доЧервоної книги України чи порушення вимог щодо охорони таких видів рослин, знищення або незаконне вилучення їх з природного середовища, передбачена адміністративна відповідальність та нараховується шкода, яка іноді тягне за собою й кримінальну відповідальність.
Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації звертається до мешканців та гостей Львівщини із закликом бережливого ставлення до ранньоквітучих весняних рослин та формування почуття відповідальності за все, що діється навколо нас.
Кожен з нас повинен усвідомити, що перші весняні квіти зазвичай є червонокнижними видами (білоцвіт весняний, підсніжник білосніжний, шафран Гейфелів, рябчик шаховий) і відіграють важливу роль в житті лісу чи луки як природного комплексу.

Побачивши продаж первоцвітів – звертайтеся у Державну екологічну інспекцію у Львівській області за номером телефону: 2387370 чи у Головне управління Національної поліції у Львівській області за коротким номером 102.

Не зриваймо ранньоквітучих рослин та не створюймо попит на них, адже лише він породжує пропозицію… Бережімо те, що творить Природа!

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь