ОСТАП СЕМЕРАК: «РОЗМІРИ ШТРАФІВ ЗА ПОРУШЕННЯ ЕКОЛОГІЧНОГО ЗАКОНОДАВСТВА МАЮТЬ БУТИ ПЕРЕГЛЯНУТІ»

На сьогодні в Україні діють завищені норми за кількістю необхідних перевірок і низькі штрафи за порушення екологічного законодавства. Про це сказав Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак під час презентації Концепції реформування системи державного контролю в сфері охорони навколишнього природного середовища в Україні.

“Найбільший штраф для посадових осіб за забруднення територій становить 1700 грн, а для фізосіб – 1300 грн … Один інспектор для 100% покриття планових завдань повинен провести за один місяць перевірку 20 суб’єктів господарювання. За стандартами цей показник не повинен перевищувати семи перевірок … Як правило, вони не здійснюють цих перевірок, а переключаються на невеликі компанії і ведуть контроль для можливого особистого збагачення. Робота Державної екоінспекції, крім низької ефективності, характеризується ще й високим рівнем корупційного тиску “, – сказав міністр.

За його словами, після запуску роботи нової Служби природоохоронного нагляду повинен бути впроваджений автоматичний моніторинг і відеофіксація правопорушень. Також екоінспектори повинні налагодити співпрацю з органами місцевої влади.

детальніше за посиланням:http://www.menr.gov.ua/press-center/news/123-news1/6183-ostap-semerak-rozmiry-shtrafiv-za-porushennia-ekolohichnoho-zakonodavstva-maiut-buty-perehlianuti

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь