Особлива виставка дитячих малюнків «Любіть Україну» експонується в Департаменті екології та природних ресурсів

У департаменті екології та природних ресурсів облдержадміністрації проходить виставка дитячих малюнків «Любіть Україну». На виставці експонується 20 художніх робіт, авторами яких є вихованці Благодійного фонду «Милосердний самарянин для дітей з особливими потребами», який функціонує при храмі Миколая Чернецького у місті Золочеві Львівської області під керівництвом декана Золочівського УГКЦ, о. Михайла Сукновського.

Дитячі шедеври присвячі темі миру, любові до рідної землі та національним багатствам. Картини юних художників вражають своєю оригінальністю, щирістю та теплотою дитячих сердець, які щиро вірять в краще майбутнє нашої Батьківщини.

Пересувну виставку «Любіть Україну», про яку так довго мріяли діти огрганізували за сприянням представників Благодійного фонду «Милосердний самарянин для дітей з особливими потребами» спільно з «Карітас-Золочів УГКЦ»та за підтримкиЛьвівської освітньої фундації.

Запрошуємо усіх бажаючих поринути в дитячий світ мистецтва. Переглянути виставку можна впродовж місяця у холі Департаменту екологіїї та природних ресурсів облдержадмінстрації (м. Львів, вул. Стрийська, 98, 3 поверх).

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь