На зустрічі з експертним середовищем говорили про потенціал та перспективи студентів-екологів Львівщини

13.02 2019 року в департаменті екології та природних ресурсів Львівської облдержадмінстрації вібулась зустріч щодо обговорення реалізації можливостей студентів-екологів за фахом та залучення їх до активної екологічної діяльності в області.

В обговоренні взяли участь директор департаменту екології та природних ресурсів Руслан Гречаник та завідувачі кафедри екології ВНЗ Львівщини: Звенислава Мамчур, Неля Кучманич Мирослав Мальований, Світлана Монастирська, Роман Параняк, Петро Хірівський, Юлія Боруцька та представники природоохоронних установ: Кийко Андрій та Біляк Михайло.

Під час зустрічі присутні ділились досвідом роботи зі студентами-екологами, їх досягненнями у галузі екологічної освіти та обговорили перспективу та потенційні можливості студентів для проходження стажування в установах природно-заповідного фонду Львівщини та закордоном і про їх можливе працевлаштування після закінчення начання як у державних, так і приватних структурах.

За словами, Руслана Гречаника- очільника Департаменту: «Студенти – це найбільш прогресивна рушійна сила суспільства, яка готова до змін та готова боротись за них. Саме їх потрібно залучати до реалізації різноманітних природоохоронних акцій, екологічних конкурсів, організації волонтерських рухів, флешмобів з метою підвищення рівня екологічної культури та екологічної свідомості».

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь