На засіданні постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації обласної ради розглянуто екологічні питання

Сьогодні 28 серпня 2019 року відбулося чергове засідання постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради.

На засіданні директор департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Руслан Гречаник відзвітував про виконання природоохоронних заходів в рамках Програми охорони навколишнього природного середовища на 2016-2020 роки. На сьогодні виконання Програми становить близько 40% – із запланованих 59,0 млн. гривень заходи профінансовано на 23,0 млн. гривень.

За результатами розгляду, погоджено перерозподіл коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, які виділяються на виконання природоохоронних заходів у 2019 році, зокрема, фінансування розроблення Регіонального плану управління з відходами у Львівській області до 2030 року, створення та облаштування нової сучасної рекреаційної зони на території регіонального ландшафтного парку «Надсянський», а також завершення руслорегулюючих та берегоукріплюючих робіт на річці Вишниця на території Модрицької сільської ради Дрогобицького району з метою запобігання виникнення надзвичайних ситуацій.

Також, комісією погоджено створення створення ландшафтного заказника «Торфовище Білогорща» на землях Львівської міської ради – 58,8 га та Зимновідської сільської ради – 3,2 га.

Об’єкт створюється з метою збереження унікальних торфово-болотних комплексів на Головному європейському вододілі з найглибшим у регіоні заляганням покладів торфу, унікальних фітоценозів рідкісних та зникаючих видів місцевої флори, а також підтримання біорізноманіття регіону.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь