На території Модрицької сільської ради Дрогобицького району завершуються роботи по проведенню руслорегулюючих та берегоукріплюючих робіт для збільшення пропускної здатності русла р.Вишниця

За кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на території Модрицької сільської ради Дрогобицького району Львівської області завершуються роботи по реалізації природоохоронного заходу «Проведення руслорегулюючих та берегоукріплюючих робіт для збільшення пропускної здатності русла р.Вишниця на території Модрицької сільської ради Дрогобицького району Львівської області (капітальний ремонт) з метою запобігання надзвичайної ситуації».

Захід спрямований на збільшення пропускної здатності р.Вишниця для недопущення попадання її вод в карстові виробітки рудників ПАТ «ГХП «Стебницький «Полімінерал» шляхом розчистки русла річки від деревної та чагарникової рослинності на довжині 6330 м, розширення русла річки, кріплення русла річки бетонними плитами вище течії.

Результатом впровадження проекту буде покращено гідрологічний стан річки, ліквідовано можливості утворення карстових провалів, захищено 69 житлових будинків та 126 присадибних ділянок мешканців села від виникнення надзвичайної ситуації.

З обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на зазначений захід у 2019 році виділено 4255,0 тис. гривень.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь