На Львівщині стартує благодійний міні-марафон на підтримку безпритульних тварин

29 вересня у парку “Погулянка” стартує благодійний міні-марафон The Color Run, спрямований на допомогу безпритульним тваринам.

Про це повідомили сьогодні під час брифінгу.

“На сьогоднішній день в області функціонує 4 установи щодо утримання безпритульних тварин, є більше двох десятків комунальних підприємств, громадських та благодійних організацій, однак проблема не вирішена до кінця. Тому цією акцією ми хочемо достукатись до сердець людей, щоб вони, побачивши безпритульну тварину взяли її під опіку, або допомагали організаціям кормами або іншими засобами для існування”, – зазначив директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Руслан Гречаник.

Як зазначають організатори, у межах марафону, встановлять два рекорди України.

“Ми зафіксуємо два рекорди України. Перший – це “Найбільший пакет корму” зібраний благодійно та “Наймолодший учасник забігу”. Для учасників забігу визначимо перші три призові місця у чоловічій та жіночій категорії і переможці зможуть отримати призи”, – наголосила голова БО “Від лапки до лапки” Юлія Турик.

Початок марафону о 12 годині. Благодійний внесок з учасника від 150 гривень. Реєстрація відбуватиметься на місці з 11 год.

“З кожним роком помічаємо все більше небайдужих людей. Запрошуємо усіх, особливо діток, долучатись до забігу. Усі кошти спрямують на допомогу тваринам, а також на їх лікування у клініках, зокрема “VetLife”. Цей захід – це поєднання спорту, громадської активності і захисту тваринок”, – розповів партнер заходу, координатор бігового клубу “Шипшина” Валерій Шажко.

Зазначимо, акцію планують проводити в інших містах України.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь