Мінприроди винесло на громадське обговорення законопроект щодо удосконалення законодавства з питань захисту тварин від жорстокого поводження

Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак закликає екологічну громадськість долучитися до публічного обговорення законопроекту, який посилює відповідальність за жорстоке поводження з тваринами в Україні.

За його словами, законопроект усуне неузгодженості у законодавчих актах України та розмежує компетенцію органів виконавчої влади стосовно розгляду справ про адміністративні порушення щодо захисту тварин від жорстокого поводження. Наразі відсутність розмежування на практиці може призвести до виникнення спорів між суб’єктами владних повноважень з приводу реалізації їх компетенції.

Нагадаємо, що 22 червня 2017 року український парламент прийняв Закон України № 2120 «Про внесення змін до законодавчих актів України щодо запровадження гуманного ставлення до тварин»». Законодавчий акт був підписаний Президентом України, але разом з тим Глава держави зобов’язав Кабінет Міністрів України підготувати пропозиції із удосконалення окремих положень законодавчих актів України з огляду на внесені цим Законом зміни.

Команда Мінприроди за короткий строкрозробила необхідні зміни з урахуванням зауважень Президента України та винесла проект законопроект на публічне обговорення.

детальніше за посиланням:https://menr.gov.ua/news/31724.html

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь