Мешканців Львівщини закликають не спалювати сухостій (+відео)

На території Львівської області поновилися випадки самовільного випалювання сухої рослинності та її залишків, що призводить до виникнення пожеж у екосистемах. Про це сьогодні, 2 серпня, під час брифінгу повідомив директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Руслан Гречаник.

«Однією із найбільших проблем екології не лише у Львівській області, але й загалом в Україні, є спалювання сухої рослинності. Спалювання сухостою спричиняє пожежі в екосистемах, що не лише негативно впливає на екологію, але й на здоров’я людей», – наголосив Руслан Гречаник.

За його словами, великою проблемою також є те, що землевласникиіземлекористувачі не обробляють свої угіддя. Відповідно, вони заростають рослинністю, трава висихає і недобросовісні мешканці можуть її підпалити.

«Хотілось би звернути увагу органів місцевого самоврядування щодо діяльностіідогляду за земельними ділянками, тому що пустої землі не буває. У кожної ділянки є господар. Відтак, органам місцевого самоврядування необхідно проводити певну роботу щодо належного контролю із забезпечення цих ділянок з суб’єктами господарювання, а також особами, яким належать ці землі», – повідомив начальник відділу нормативно-технічної роботи ГУ ДСНС у Львівській області ОрестГаланько.

З настанням пожежонебезпечного періодузбільшуєтьсякількість пожеж й наторфополях, а також, оскільки в області тривають жнива,після обжинковізалишки теж спалюють.

Зазначимо, що від початку року і станом на сьогодні зафіксували 2098 пожеж, з них 657 – саме в таких екосистемах.

Департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА закликає усіх мешканців області обережно поводитися з вогнем іпам’ятати, що підпалюючи суху рослинність, ми знищуємо життя.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь