Конкурс мікропроектів чекає Ваших проектів!

Сьогодні, 21 січня в департаменті екології та природних ресурсів відбулась робоча нарада щодо підготовки проектів, спрямованних на збереження довкілля з метою залучення коштів обласного конкурсу мікропроектів. У нараді взяли участь представники національних природних парків та природного заповідника «Розточчя».

Одним з основних пріоритетів конкурсуу 2019 році є напрямок «Інші пріоритети», у якому передбачено облаштування об’єктів ПЗФ.

Консультації стосовно написання та реалізації проектів на обласний конкурс проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2019 рік провели в.о. начальника управління охорони природних ресурсів та моніторингу департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА Ольга Колодій та начальник відділу біоресурсів, заповідної справи та моніторингу департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА Інеса Шемелинець.

Запрошуємо, усіх зацікавлених долучитись до конкурсу мікропроектів з метою реалізації проектів, спрямованих на відновлення, благоустрій та реконструкцію заповідних об’єктів, їх інфраструктури та природних комплексів.

Реєстрація проектів триває на он-лайн платформі Львівської обласної ради (http://registration.oblrada.lviv.ua/) до 18:00 год. 31.01.2019 року.

За додатковою інформацією звертатися у відділз питань реалізації проектів місцевого розвитку,міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків Львівської обласної радиза тел. (032) 299 98 08.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь