Хто готовий підкорити гору Лопата?

Гора Лопата – це гірська вершина в межах НПП «Сколівські Бескиди» висотою 1210 метрів над рівнем моря, яка розміщена на хребті Зелем’янка на відстані 8 км на південь від міста Сколе. Цими днями група туристів з Сумщини її подолала.

Такий шанс є у кожного, адже маршрут на гору Лопата – один з найвідвідуваніших на території парку і привертає увагу вражаючими краєвидами, багатою флорою та фауною, а найголовніше – чистим гірським повітрям.

Повертатися назад з вершини найпростіше дорогою, якою і підіймалися, та є можливість перейти на вершину сусідньої гори Кудрявець висота якої 1242,3 м. Відстань переходу всього 500 м на захід від Лопати, і спуск звідти – до села Гребенів.

Також, з гори Лопата можна зійти до села Кам’янка, якщо йти на північний-схід. Спустившись до села, у долину річки Кам’янка можна відвідати відомий у регіоні водоспад Кам’янка та озеро Журавлине (у народі його звуть ще Мертвим озером).

Цей маршрут – чудова фізична вправа для вихідного дня в результаті якого кожен отримає масу задоволення, прекрасні незабутні спогади та світлини.

Група з Сумщини відвідала Сколівщину вперше, та після побаченого пообіцяли приїхати сюди ще. Бо не підкореною залишена ще одна вершину НПП «Сколівські Бескиди» гора Парашка, висота якої 1268,5 м над рівнем моря.

Для організації відпочинку у НПП «Сколівські Бескиди» дзвоніть до п.Андрія за номером телефону – 0967352476.

Любите гори – ходіть частіше, важко йти перші рази – далі буде легше.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь