Фахівці НПП «Північне Поділля» обстежели турмаршрут «Маркіянові місця»

Працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля» провели сезонне обстеження екологічно-пізнавального, етнологічного туристичного маршруту «Маркіянові місця», що пролягає через заповідні ділянки природоохоронної установи.

Фахівці з рекреації та туризму НПП «Північне Поділля» оглянули фізичний стан величного пам’ятного хреста Маркіяна Шашкевича, який розташовується на Підлисецькій горі Білій. Крім цього працівники парку оглянули природні туристичні атракції, зокрема «болото дикої свині», багатолітні буки-патріархи та кам’яні штольні довоєнного періоду й розкопи бліндажів Другої світової війни.

Також під час обстеження – встановили QR-коди із посиланнями на офіційний веб-сайт установи на інформаційних стендах, що в околицях заповідних ділянок. Тепер кожен турист, який мандрує самостійно, має унікальну нагоду, використовуючи смартфон, отримати детальну інформацію про турмаршрут.

Водночас зазначаємо, якщо у літній період, коли – найкращий час для туризму маєте потребу у організації мандрівки територією парку – зателефонуйте до у НПП «Північне Поділля» за номером телефону (03266) 4-40-05 або безпосередньо до Михайла Микитовича, за номером телефону, 0667508064 .

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь