Екоосвітяни НПП «Північне Поділля» організували еколого-освітній захід «Птахи взимку»

Екоосвітяни НПП «Північне Поділля» організували еколого-освітній захід «Птахи взимку» та провели майстер-клас з виготовлення годівничок для учнів Орихівчицького НВК Бродівського району.

Захід розпочався із розповіді працівниками парку про зимуючих птахів, їхній спосіб виживання взимку та якими способами можна допомогти пернатим друзям. Також екоосвітяни навчили школярів виготовляти годівнички з шишок, апельсинів та створювали годівничку-пряник. Учні були задоволені отриманими результатами своєї праці та розвісили готові вироби на кущах і деревах навколо школи.

Як не сумно, але в середньому з 10 птахів тільки двом вдається пережити зиму і зустріти весну своїм веселим співом. Решта гинуть від голоду і холоду, так як нестача корму знижує здатність пернатих боротися з морозами. Дуже важливо допомагати у підгодівлі птахів у складний для них час.Проста годівниця для птахів принесе пернатим величезну користь.Птахи звикають до постійного місця годівлі і готові долати багато кілометрів до годівниці. Тому годування повинно бути постійним, інакше птахи можуть загинути.

Не забувайте про наших менших друзів, одна годівничка своїми руками може врятувати десяток пташок від голоду.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь