ЕКОЛОГО-ОСВІТНЯ ДІЯЛЬНІСТЬ У ХРИСТИЯНСЬКОМУ ЛІТНЬОМУ ТАБОРІ

Протягом тижня у дитячому позаміському закладі відпочинку «Сокіл», що у селі Сасів, Золочівського району проходив християнський дитячий табір екологічного спрямування «Свята Софія». Працівники НПП «Північне Поділля» долучилися до роботи літнього табору.

Головною метою та завданням еко-заходів під час табору є допомогти дітям сформуватизнання про важливість бережливого ставлення до навколишнього середовища, виховати любов до природи.

Під час табору учасники брали участь у вікторинах та еко-іграх на свіжому повітрі.Також працівники природоохоронної установи провели еко-квест «Екологічний всюдихід», метою якого є розвинути пізнавальні інтереси і потреби учнів у вивченні флори і фауни планети Земля, підвищувати екологічну свідомість, соціальну активність та відповідальність за збереження навколишнього природного середовища.

В рамках табору школярі побували у знаному своєю чорнодимленою керамікою селі Гавареччина, що на Золочівщині. В майстерні гончара Івана Луковського юні мандрівники мали нагоду споглядати як виготовляється гаварецька кераміка, та взяли участь в майстер-класі з виготовлення глиняних виробів.
В адміністрації НПП «Північне Поділля» зазначають, що екологічне виховання дітей є однією із найважливіших складових формування особистості, адже ці маленькі українці стануть дорослими і формуватимуть нашу країну в майбутньому.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь