Екологічна інформація за ІІ кв. 2019 р. про підприємства, які є основними забруднювачами довкілля Львівщини

Департамент екології та природних ресурсів продовжує інформувати громадськість про вплив на довкілля підприємств, які є найбільшими забруднювачами навколишнього природного середовища у Львівській області.

До суб’єктів господарювання, що входять до «Переліку 100 об’єктів, які є найбільшими забруднювачами довкілля в Україні» у Львівській області належать: Добротвірська ТЕС, державне підприємство «Львіввугілля», ПАТ «Львівська вугільна компанія», Львівське міське комунальне підприємство «Львівводоканал».

Згідно з отриманою за результатами діяльності у IІ кварталі 2019 року інформацією від підприємств – забруднювачів загалом констатуємо зменшення негативного впливу на довкілля (порівняно з відповідним періодом 2018 р.) на ПАТ «Львівська вугільна компанія» та ДП «Львіввугілля». Динаміка антропогенного навантаження Добротвірською ТЕС та ЛМКП «Львівводоканал» без суттєвих змін.

Впливи підприємств на довкілля у IІ кварталі 2019 року наступні:

  • ПАТ «Львівська вугільна компанія»: протягом ІI кв. 2019 р. обсяги накопичення відходів зменшилися на 29 % (на 38 тис. тонн) у порівнянні з IІ кв. 2018 р.
  • ДП «Львіввугілля»: обсяги викидів в атмосферне повітря забруднюючих речовин протягом IІ кв. 2019 р. майже не змінилися, проте викиди двоокису вуглецю зменшилися на 50 % (на 2,8 тис. тонн) порівняно з відповідним періодом у 2018 р.
  • Добротвірська ТЕС: обсяги викидів в атмосферне повітря забруднюючих речовин уIІ кв. 2019 р. зменшилися на 21,19 % (на 2,0 тис. тонн)порівняно з аналогічним періодом минулого року.Зменшення обсягів викидів твердих речовин зумовлене зупинкою та проведенням капітального ремонту енергоблоку №7. Але викиди діоксиду вуглецю збільшилися на 5,8 %.
  • ЛМКП «Львівводоканал»: у IІ кв. 2019 р. обсяги скидів у р. Полтва зворотних вод після каналізаційно–очисних споруд м. Львова по І-ій технологічній лінії зменшилися на 13,0% (на 1,1 млн.м3), по ІІ-ій технологічній лінії збільшилися на 2,8% (на 0,5 млн.м3) у порівнянні з відповідним періодом 2018 р.

Обсяги скидів у р. Полтва забруднюючих речовин після КОС м. Львова у І кв. 2019 р. по І-ій технологічній лінії зменшилися на 8,99 % (на 0,5 тис. тонн), а по ІІ-ій – збільшилися на 5,2 % (на 0,6 тис. тонн) у порівнянні з І кв. 2018 р. Зменшилися обсяги утворення та накопичення відходів на 8,6% ( на 578,59 т.)

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь