Допоможіть лелекам!

У зв’язку з несприятливими погодними умовами, які становлять загрозу для птахів, просимо забезпечити їх охорону та збереження.

Якщо у селищі чи селі є вже лелеки і вони зараз потерпають від холоду та снігу, просимо забезпечити їх підгодівлю (покласти їжу у необхідній кількості – риб’ячі голови чи шматочки м’яса (краще прісноводних риб чи дрібних карасиків або субпродукти птахівництва (курячі голови, шийки, серця чи печінку), чи шматочки курячого або нежирного м’яса яловичини, а також поставити ємкість з водою та постелити сіно біля місць перебування лелек.

Також не забуваймо підгодовувати у ці дні ще й дрібних птахів. Годівниця обов’язково повинна мати дах, щоб накривав їжу від дощу і снігу, інакше вона швидко розм’якне, а це шкідливо для птахів.У годівничку можна покласти пшоно, просо, овес, пшеницю, не солене сало, сухофрукти, сушені ягоди горобини, кукурудзяні зерна, терті яблука, не смажене соняшникове чи гарбузове насіння. Не давайте птахам чорного хліба, гострих та смажених продуктів, горішків, цитрусових, зіпсованих зернових.Обов’язково покладіть у годівничку ємність із водою.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь