Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації координує реалізацію проекту цільових екологічних інвестицій вартістю 21 млн.грн

30.05.2018 у Міністерстві екології та природних ресурсів України відбулася зустріч з представником торгово-економічного відділу Посольства Іспанії в Україні Хайме Фернандесом Хуль. Участь у засіданні взяв директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Руслан Гречаник.

Під час зустрічі обговорено етапи реалізації проекту цільових екологічних (зелених) інвестицій «Впровадження технології для забезпечення зниження рівня забруднення атмосферного повітря на об’єктах соціальної сфери Червоноградської міської ради шляхом реконструкції» (далі – Проект). Також, підписано договір делегування повноважень між Мінприроди України і Червоноградською міською радою, що дає підстави оголосити тендер на вищезгаданий Проект.

Проект включає в себе будівництво та облаштування 12 індивідуальних теплових пунктів по 35 об’єктах бюджетної сфери – навчальні заклади
м. Червоноград (школи, гімназії, дитячі садочки, інші). Проект реалізовуватиметься за «Кіотські кошти» в сумі 21 млн. грн.

Реалізація проекту розпочнеться у липні 2018 року і триватиме до листопада 2019 року. Про хід реалізації Проекту департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації регулярно інформуватиме.

«Реалізація Проекту забезпечить значне зменшення вмісту СО2, оксиду азоту, сірчистого ангідриду, речовин у вигляді суспендованих твердих частинок парникових газів близько 30-40%.Проект дасть змогу впровадити раціональне використання водних ресурсів з економією води близько 50-60% » – зазначив Руслан Гречаник.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь