Чергове засідання щодо розробки стратегії розвитку Львівської області до 2027 року

05 червня 2019 року у департаменті екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації відбулось чергове засідання робочої групи «Екологія» з метою підготовки проектних ідей до проекту Плану заходів з реалізації Стратегії у 2021-2023 роках та розроблення проекту Стратегії розвитку Львівської області на період до 2027 року, яка має на меті збалансований регіональний розвиток Львівської області, підвищення якості життя та добробуту населення.

Під час засідання Вадим Табакера, начальник відділу стратегічного планування департаменту економічної політики облдержадміністрації, презентував основні напрями роботи під час розробки Стратегії розвитку Львівської області на період до 2027 року.

Засідання відбулося в форматі мозкового штурму, під час якого всі присутні ділилися своїми думками та напрацюваннями, які можна втілити під час розробки та реалізації Стратегії.

Зазначаємо, що однією з стратегічних цілей Стратегії розвитку Львівської області на період до 2027 року є «Екологія», яка передбачає реалізацію ключових завдань у галузі охорони навколишнього природного середовища.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь