5-9 липня у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулася літня школа «Вплив європейської інтеграції на публічне управління».

Школа організовується для німецьких та українських студентів у співпраці з Вищою школою публічного управління, поліції та права землі Мекленбург-Передня Померанія та кафедрою європейського права Факультету міжнародних відносин ЛНУ ім. Івана Франка та проводиться англійською та німецькою мовами.

Для участі у школі приїхала група німецьких студентів під керівництвом проф. Хольгера Франке з Вищої школи публічного управління, поліції та права землі Мекленбург-Передня Померанія. Екологічна проблематика була в центрі уваги.

Почесним гостем школи був Франк Вассен, керівник групи експертів Генерального директорату з довкілля Європейської комісії (Брюссель), який виступив з доповіддю про природоохоронні території та перспективи їх розширення в Європейському Союзі (Natura 2000).

Учасники школи відвідали національний природний парк «Сколівські Бескиди», де ознайомилися з структурою та функціонуванням Парку. Поїздка була організована Департаментом екології та природних ресурсів, Департаментом дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської обласної державної адміністрації та національним природним парком «Сколівські Бескиди».

Під час візиту німецькі та українські учасники ознайомилися з роботою державного історико-культурного заповідника Тустань, відвідали еколого-просвітницькі центри Крушельницького та Бутивлянського лісництв НПП «Сколівські Бескиди».

Такожздійснили пішу екскурсію в гори до старовікових лісів. Старовікові ліси – це ліси, які тривалий час розвивалися природним шляхом, не зазнали істотного впливу людини. Вони виконують важливі захисні та охоронні функції, відіграють істотну роль у підтриманні біологічного різноманіття.

Для загального:

Теми доповідей які розглядалися під час проведення школи:

 1. Угода про асоціацію між Україною і ЄС (англ.)
 2. Екологічний дизайн – директива (англ.)
 3. EMAS – екологічний аудит – регулювання (англ.)
 4. Захист ґрунтових вод в ЄС (англ.)
 5. Директива щодо інформації про довкілля (англ.)
 6. Процедура ЄC у випадку порушення договору (англ.)
 7. Політика ЄС в сфері енергетики. (англ.)
 8. Директива з екологічної експертизи (нім.)
 9. Стратегія ЄС щодо пластикових пакетів (нім.)
 10. Границі викиду оксид азоту та заборона транспорту (нім.)
 11. Директива щодо торгівлі викидами/ податок на СО2 (нім.)
 12. Директива захисту від повеней (нім.)
 13. Загальний регламент з захисту персональних даних ЄС (нім.)
 14. Загальний регламент щодо інформації про продукти харчування (нім.)
 15. Пропозиції Макрона щодо реформування ЄС (нім.)
 16. Brexit (нім.)

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь