ТУРИСТИЧНИЙ МАРШРУТ «СВЯТОГІРСЬКИЙ», ЩО У НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ВІДВІДАЛИ МАЛЕНЬКІ ТУРИСТИ З БРОДІВЩИНИ

Минулого тижня, 21 червня, працівники відділу рекреації та туризму НПП «Північне Поділля» провели пізнавальну мандрівку для школярів 4-го класу Берлинської середньої школи, що у Бродівському районі, туристичним маршрутом «Святогірський».

Мандрівка розпочалась з відвідин майстерні митців-гончарів, які виготовляють славнозвісну чорнодимлену гаварецьку кераміку. Тут, в гончарній майстерні, діти ознайомилися з історією гаварецької кераміки та взяли участь у майстер-класі. Кожен мав можливість виготовити власноруч свій виріб. Одні виготовляли чашки, інші – тарілочки, а дехто зумів створити невеличкий кубок. Дитячій радості не було меж.

Після відвідин гончарів мандрівники в селі Гавареччина оглянули історичну криницю та Музей-криївку воїнів УПА, почули розповіді про звитяжну боротьбу народних месників проти іноземних зайд на наші землі.

На завершення мандрівки школярі побували у Святогірському монахському скиті Покладання Ризи Пресвятої Богородиці на Святій Горі, територія якої належить до заповідних ділянок НПП «Північне Поділля». У монастирі діти помолились в старовинній дерев’яній церкві Св. Онуфрія та оглянули мистецьки вирізьблений іконостас та завітали до церкви Покладання Ризи Пресвятої Богородиці.

Також школярі-туристи досхочу посмакували студеної водиці із монастирської криниці та оглянули ошатний заповідний буковий лісостан навколо монахського скиту.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь