НА ЛЬВІВЩИНІ ТРИВАЄ МІСЯЧНИК ОЗЕЛЕНЕННЯ ТА БЛАГОУСТРОЮ

З 18 березня 2019 року у Львівській області розпочався місячник озеленення, прибирання та благоустрою, який триватиме до 18 квітня 2019 року. Цей захід проводиться на виконання Розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 05 березня 2019 року № 162/0/5-19 «Про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля».

Метою проведення місячника благоустрою є поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів області, створення нових лісових насаджень, очищення водних джерел, збереження природно-заповідних об’єктів, упорядкування сміттєзвалищ, поліпшення естетичного та санітарного стану прибудинкових територій і об’єктів масового перебування та відпочинку населення.

Відтак, за перший тиждень проведених робіт найкраще з впорядкуванням території парків, скверів, алей впоралися у Сокальському, Городоцькому та Самбірському районах.

Слід зауважити, що у Бродівському, Жовківському, Стрийському, Яворівському районах і містах Стрий, Моршин та Львів ліквідовано всі раніше виявлені стихійні засмічення.

Найбільше впорядковано джерел у Дрогобицькому та Перемишлянському районах.

Зазначаємо, що 13.04.2019 відбудеться загальнообласна толока в рамках відзначення Дня довкілля.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь