Місячник озеленення та благоустрою набирає обертів

З 18 березня 2019 року у Львівській області розпочався місячник озеленення, прибирання та благоустрою, який триватиме до 18 квітня 2019 року. Цей захід проводиться на виконання Розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 05 березня 2019 року № 162/0/5-19 «Про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля».

Метою проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою є поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів області, створення нових лісових насаджень, очищення водних джерел, збереження природно-заповідних об’єктів, упорядкування сміттєзвалищ, поліпшення естетичного та санітарного стану прибудинкових територій і об’єктів масового перебування та відпочинку населення.

Найкраще з впорядкуванням території парків, скверів, алей впоралися у Сокальському (41,3 га), Городоцькому (40,3 га) та Жовківському (36,2 га) районах.

У Дрогобицькому (38), Радехівському (30), Перемишлянському (22), Жовківському (11), Миколаївському (9), Бродівському (6), Стрийському (6), Яворівському (4), Сокальському (3) та Буському (2) районах ліквідовано всі стихійні засмічення, які зафіксували раніше.

Найкраще роботи з очищення берегів водойм від сміття провели в межах Дрогобицького, Пустомитівського, Сокальського, Перемишлянського та Турківського районів.

Нагадуємо, що до діяльності в рамках місячника озеленення, прибирання та благоустрою може долучитися кожен, посадивши дерево, кущ чи заквітчати присадибну ділянку, прибрати біля дому, річки чи інших місцях відпочинку. Допоможемо природі, приберемо навколо та зробимо Землю кращою для себе та майбутнього!

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь