Букові праліси і давні ліси Карпат – тема останнього семінару проведеного у рамках ЮНЕСКО

25 – 26 січня 2018 року на базі Карпатського біосферного заповідника у м. Рахів Закарпатської області за підтримки Всесвітнього фонду природи (WWF) відбулися заходи, присвячені включенню 7 липня 2017 року на 41-й сесії Комітету всесвітньої спадщини ЮНЕСКО у м. Краків (Польща), нових українських ділянок букових пралісів і старовікових лісів.

В рамках заходів проведене перше засідання Національної керівної групи транснаціонального об’єкта всесвітньої спадщини «Букові праліси і давні ліси Карпат та інших регіонів Європи» на якому розглянули питання щодо забезпечення функціонування Всесвітньої спадщини «Букові праліси і давні ліси Карпат та інших регіонів Євроаи» та проекту плану заходів, спрямованих на збереження і розвиток української частини природного об’єкта на виконання Указу Президента України від 21.11.2017 № 381.

Під час проведення Урочистостей керівникам Карпатського біосферного заповідника, національних природних парків «Зачарований край», «Синевир», «Подільські Товтри» і природних заповідників «Ґорґани» та «Розточчя» вручено сертифікати об’єкта Всесвітньої природної спадщини ЮНЕСКО «Букові праліси і давні ліси Карпат та інших регіонів Європи».

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь