На комісії з екології ЛОР обговорили пріоритетні напрямки Програми охорони навколишнього природного середовища

У вівторок, 17 січня, директор департаменту екології та природних ресурсів Руслан Гречаник взяв участь у засіданні комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради.

Під час засідання обговорювались пріоритетні напрямки, які фінансуватимуться з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2017 році. Зокрема, про реалізацію заходів із розвитку та розширення територій природно-заповідного фонду, проведення заходів, спрямованих на запобігання знищенню чи пошкодженню природних комплексів територій та об’єктів природно-заповідного фонду,  здійснення заходів, пов’язаних із відтворенням та охороною природних ресурсів, будівництво, реконструкція чи ремонт споруд для очищення стічних вод, системи роздільної каналізації, каналізаційних мереж і споруд на них, проведення заходів щодо відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річок, а також заходів для боротьби з шкідливою дією вод; благоустрій водойм, проведення заходів із захисту від підтоплення і затоплення територій, сільськогосподарських угідь та ін. об’єктів, будівництво (реконструкція) гідротехнічних, берегоукріплювальних, протизсувних, протиобвальних споруд та інші.

 

Окрім того, комісія підтримала допрацьовані зміни проекту «Програми розвитку лісового господарства Львівської області на 2017 – 2021 роки».

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь