У 2016 році коштом обласного природоохоронного фонду придбано сміттєвози, контейнери та устаткування

У 2016 році, коштом обласного природоохоронного фонду, галузь поводження з побутовими відходами Львівщини підсилено 7 новими сміттєвозами, контейнерами для роздільного збору твердих побутових відходів та устаткування для зважування сміття для полігону ТПВ. На виконання зазначених природоохоронних заходів спрямовано 10 млн. грн.

У поточному році придбано спецтехніку для безпечного збирання, перевезення твердих побутових відходів для міст Добромиль, Великі Мости, Радехів, Новий Розділ, Броди, Старий Самбір та Турки.

 

З метою централізованого збору твердих побутових відходів закуплено контейнери для сміття та облаштовано місця для їх розташування для м. Червоноград, Самбірського району, міст Добромиль і Старий Самбір, Скелівської, Страшевицької, Топільницької та Замківської сільських рад Старосамбірського району, смт. Красне Буського району, Уличнянської та Доброгостівської сільських рад Дрогобицького району та 11 сільських рад Турківського району.

 

З метою дотримання правил технічної експлуатації полігону твердих побутових відходів м. Новояворівськ придбано автомобільну вагу для зважування сміття. Устаткування дозволить проводити облік кількості усіх видів відходів, що поступають на полігон та контролювати ступінь їх накопичення, а вага буде основою для формування відповідної тарифної політики.

 

Реалізація зазначених природоохоронних заходів покращить систему централізованого збору та вивезення твердих побутових відходів на території згаданих населених пунктів та сприятиме зменшенню накопичення відходів та утворення стихійних сміттєзвалищ на Львівщині в цілому.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь