На Радехівщині за екологічні кошти придбали новий спецавтомобіль для збору і транспортування ТПВ

1 грудня директор департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Руслан Гречаник здійснив робочу поїздку у м. Радехів. Зокрема директор департаменту зустрівся із міським головою м. Радехова та представниками КП «Радехівське міське водоканалізаційне господарство», на баланс якого надійшов новенький сміттєвоз, придбаний за кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

За словами директора департаменту Руслана Гречаника, за допомогою новопридбаного сміттєвоза буде покращено централізований збір та вивіз твердих побутових відходів на території м. Радехів і, загалом, сприятиме зменшенню несанкціонованих сміттєзвалищ на території регіону.

 

Слід зазначити, що про такий сміттєвоз у Радехівській міській раді мріяли давно, а втілити задумку в життя вдалося за сприяння Львівської обласної ради та департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації.

 

Нагадаємо, цьогоріч в рамках «Програми охорони навколишнього природного середовища на 2016-2020 роки» з екологічного фонду понад 9 млн. грн. спрямовані на здійснення заходів, пов’язаних з екологічно безпечним збором та зберіганням твердих побутових і промислових відходів. Так, за кошти обласного природоохоронного фонду вже придбано 4 спецтранспортні засоби для збирання та транспортування твердих побутових відходів для м. Новий Розділ (Новороздільська міська рада), м.Добромиля (Добромильська міська рада), м. Великі Мости (Великомостівська міська рада) та м.Радехів (Радехівська міська рада). Найближчим часом Львівщина отримає ще 5 спецтранспортних засобів для збирання та транспортування твердих побутових відходів.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь