Працівники НПП «Північне Поділля» провели презентацію еколого-освітньої та рекреаційно-туристичної діяльності парку

Днями, працівники відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» спільно з колегами із відділу рекреації та туризму провели презентаційну зустріч екологічно-освітньої та рекреаційно-туристичної діяльності парку із учнями та педагогами Голубицької середньої школи Бродівського району Львівської області.

Під час зустрічі працівники НПП «Північне Поділля» розповіли школярам про природоохоронну установу, а також показали учням презентацію «Зимуючі птахи». Зокрема, еко-освітяни наголосили, якими способами можна допомогти зимуючим мешканцям, а також розказали, що Національний парк проводить конкурс «Оригінальна годівничка». Завдання конкурсу полягає в тому, що школярі своїми руками виготовляють оригінальну годівничку, роблять фото з нею і відсилають світлини на електронну адресу парку. У визначену дату буде відібрано кращі фото й учасники-переможці отримають цінні призи. З більш детальною інформацією про Конкурс можна ознайомитися за посиланням: http://park-podillya.com.ua/v-npp-pivnichne-podillya-oholosheno-aktsiyu-oryhinalna-hodivnychka.

 

Окрім того, еко-освітяни провели вікторину «Птахи», в якій школярі охоче відповідали на запитання, за що отримували заохочувальні призи.

 

У свою чергу працівники відділу рекреації та туризму розповіли школярам про туристичний потенціал НПП «Північне Поділля», презентували туристичні маршрути парку, а також за допомогою мультимедійних засобів продемонстрували світлини найцікавіших туристичних об’єктів, які стрічаються на територіях НПП «Північне Поділля».

 

Більше світлин тут.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь