Конкурс «Життя без сміття» триває

Департамент екології та природних ресурсів спільно з департаментом освіти і науки Львівської облдержадміністрації організовує конкурс «Життя без сміття».

Конкурс проводиться у два етапи:
I- районний (між навчальними закладами району)
II- обласний (фінальний).

Умови конкурсу «Життя без сміття»:

  1. Конкурс проводиться для учнів 3-7 класів.
  2. Конкурс проводиться у трьох номінаціях: «Друге життя вторинної сировини»(робота виготовлена з матеріалів, які вже використовувались в побуті (пластик або папір); «Екореклама» (інформаційний плакат, плакат-заклик, літературний твір); «Еко-торба» (альтернатива одноразовій тарі та упаковці).
  3. На Конкурс подаються вироби, виготовлені з пластику, паперу, тканини. До Конкурсу приймаються роботи, виготовлені учасниками індивідуально або командно. Всі вироби повинні бути екологічного спрямування.
  4. До роботи додається короткий опис, в якому необхідно зазначити: прізвище, ім‘я, по батькові автора; вік автора (авторів); клас, у якому навчається автор; назва роботи; повна назва і адреса навчального закладу; номер телефону автора та навчального закладу; номінація.
  5. Для участі в І етапі Конкурсу учасники подають конкурсний проект  у  термін з 03.10.2016 по 04.11.2016 до школи, визначеної районним відділом освіти або до районного відділу освіти.
    Учні загальноосвітніх навчальних закладів м.Львова подають конкурсні проекти в Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації (вул. Стрийська, 98, м.Львів).
0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь