На Львівщині з аукціону продали право оренди 6-ти ділянок із водоймами на рекордних 165 тис гривень

У 2016 році в області за результатами аукціону продано право оренди шести земельних ділянок разом із водними об’єктами. За лоти вдалось виручити рекордних 165 тисяч гривень, які вже поповнили місцеві бюджети. Сплата оренди здійснюватиметься щорічно.

Під час торгів також суттєво зросла вартість лотів – аж на 230 відсотків. Варто зазначити, що йдеться про об’єкти з водоймами у Жовківському, Бродівському, Кам’янка-Бузькому, Перемишлянському та Сокальському районах, загальною площею понад 70 гектарів. Незважаючи на те, що більшість об’єктів було у занедбаному стані, це не стало завадою для продажу права оренди.

 

Минулого року від оренди 1456 водних плес, які не були продані на аукціоні, до бюджетів усіх рівнів надійшло усього 150 тисяч гривень.

 

«Аналізуючи ці результати, можна зробити єдиний висновок: надання в оренду водних об’єктів на земельних торгах дає значну кількість позитивних результатів. Йдеться не лише про фінансової переваги, а й про ефективне та раціональне використання водного об’єкту, прозорий механізм та вільний доступ учасників до аукціону, а також здійснення та забезпечення належного контролю за якістю вод», – зазначив директор департаменту екології та природних ресурсів Руслан Гречаник.

 

Одночасно повідомляємо, що у Департаменті екології також готується документація на ще 39 водних об’єктів. Право оренди на них вже невдовзі буде виставлено на аукціон.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь