Департаментом екології видано плакати про види тварин та рослин, занесених до Червоної книги України

Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації за сприяння обласного фонду охорони навколишнього природного середовища підготовлено і видано плакати про рідкісні види тварин та рослин Львівщини, занесених до Червоної книги України.
Червона книга України — основний документ, в якому узагальнено матеріали про сучасний стан рідкісних і таких, що знаходяться під загрозою зникнення, видів тварин і рослин. До Червоної книги України заносяться види тварин і рослин, які постійно або тимчасово перебувають чи зростають у природних умовах на території України і знаходяться під загрозою зникнення. Занесені до Червоної книги України види тварин і рослин підлягають особливій охороні на всій території України.

Флора та фауна Львівської області є надзвичайно багатою і різноманітною завдяки унікальним природним умовам регіону. Однак, як і по всій планеті, на території нашої області господарська діяльність людини спричинила зниження чисельності або й зникнення багатьох видів рослин і тварин. Тому, багато видів рослин та тварин Львівщини занесені до Червоної книги України. 

 

З метою підвищення рівня екологічної свідомості у молодого покоління, збереження  червонокнижних видів тварин Львівщини, Департаментом екології буде розповсюджено екоплакати серед освітніх закладів області.

 

Охочих отримати плакати про рідкісні види тварин Львівщини, занесених до Червоної книги України, просимо звертатися до департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації за адресою: м.Львів, вул. Стрийська,98, або за тел. (032) 238-73-83.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь