Екологічна інформація за ІІI кв. 2014 р. про підприємства,які є основними забруднювачами довкілля Львівщини

Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації оприлюднює екологічну інформацію за ІІІ кв. 2014 р. про підприємства, які є найбільшими забруднювачами навколишнього природного середовища Львівщини.
Нагадуємо, що до суб’єктів господарювання, що входять до «Переліку 100 об’єктів, які є найбільшими забруднювачами довкілля в Україні» у Львівській області належать: Добротвірська ТЕС, державне підприємство «Львіввугілля», управління магістральних газопроводів «Львівтрансгаз», Львівське комунальне підприємство «Збиранка», Роздільське державне гірничо–хімічне підприємства «Сірка», Львівське міське комунальне підприємство «Львівводоканал».

Згідно з отриманою за результатами діяльності у ІІІ кварталі 2014 року інформацією від підприємств – забруднювачів загалом констатуємо зменшення екологічного тиску на довкілля (порівняно з відповідним періодом 2013 р.) на УМГ «Львівтрансгаз», Добротвірській ТЕС і ДП«Львіввугілля», суттєве збільшення негативного впливу ЛКП «Збиранка» і практично незмінною залишається ситуація на ЛКП «Львівводоканал» і Роздільському ДГХП «Сірка». При цьому слід нагадати, що Львівське комунальне підприємство «Збиранка» і надалі продовжує працювати без дозвільних документів.

 

Впливи підприємств на довкілля у ІІI кварталі 2014 року:I кварталі 2014 року:

  • Добротвірська ТЕС: обсяги викидів в атмосферне повітря забруднюючих речовин у ІІI кв. 2014р. зменшилися на 36,6 % (на 3,9 тис. тонн) порівняно з відповідним періодом минулого року.
  • ДП «Львіввугілля»: обсяги викидів в атмосферне повітря забруднюючих речовин протягом ІІI кв. 2014 р. зменшилися на 14,2 % (на 1,4 тис. тонн) порівняно з відповідним періодом у 2013 р.  
  • УМГ «Львівтрансгаз»: протягом ІІI кв. 2014 р. обсяги викидів в атмосферне повітря забруднюючих речовин зменшилися на 80,6 % ( на 4,4 тис. тонн) у порівнянні з ІІI кв. 2013 року.
  • ЛМКП «Львівводоканал»: у ІІI кв. 2014 р. в порівнянні з ІІI кв. 2013 р. обсяги скидів у р.Полтва зворотних вод після каналізаційно–очисних споруд м. Львова по І-ій та ІІ-ій технологічних лініях практично не змінилися. Обсяги скидів у р. Полтва забруднюючих речовин після КОС м.Львова у ІІI кв. 2014 р. по І-ій технологічній лінії зменшилися на 0,25 % (на 0,02 тис. т), а по ІІ-ій – збільшилися на 0,6% (на 0,1 тис. т) порівняно з ІІI кв. 2013 р. Обсяги утворення відходів та їх розміщення у ІІI кв. 2014 р. збільшилися на 3,2%  (на 0,3тис. тонн) у порівнянні з відповідним періодом минулого року.
  • На балансі Роздільського ДГХП «Сірка» станом на 01.10.2014 р. знаходиться понад 3,0 млн. тонн фосфогіпсів. Також, на промисловій площадці зазначеного вище підприємства розміщений модифікатор типу «МГ» в обсязі 17,195 тис. тонн, виготовлений з нейтралізованих гудронних залишків та котлових залишків ангідриду малеїнової кислоти, завезених з Угорщини ДП «Спецсервіс» МВС України.
  • ЛКП «Збиранка»: протягом ІІІ кв. 2014 р. розміщено понад 88,0 тис. тонн відходів (за відповідний період 2013 р. – понад 67,0 тис. тонн). Усі ці відходи розміщуються на сміттєзвалищі протягом 2014 року без наявності відповідних дозволів – фактично, незаконно.
0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь