Видача дозволів у Департаменті екології відбувається відповідно до вимог чинного природоохоронного законодавства

Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації повідомляє, що фахівцями відділу державної екологічної експертизи та атмосферного повітря станом на 15.09.2014 року через Управління «Дозвільний офіс» видано 257 дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами (в межах затверджених нормативів граничнодопустимих викидів згідно з наказом Мінприроди України від 27.06.2012 р. № 309).

Водночас, 44 клопотань, у яких обґрунтовуються обсяги викидів для отримання вищезазначеного дозволу повернуто на доопрацювання, що запобігло порушення суб’єктами господарювання вимог законодавства у галузі охорони атмосферного повітря.  На даний час на розгляді в Департаменті знаходиться 5 пакетів документів щодо отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

 

Окрім цього, протягом вищезгаданого періоду спеціалістами відділу регулювання використання водних ресурсів та надр видано 257 дозволів на спеціальне водокористування. 44 клопотань відхилено на доопрацювання, в зв’язку із порушенням суб’єктами господарювання вимог нормативних документів у галузі охорони і раціонального використання водних ресурсів.  На розгляді в Департаменті знаходиться 40 клопотань щодо одержання дозволів на спеціальне водокористування.

 

Також, працівниками відділу екологічної безпеки та поводження з відходами станом на 15.09.2014 р. видано 3 дозволи на розміщення відходів та лімітів на 2015 – 2017 р.р. Департамент звертає увагу, що відповідно до ст.32 Закону України «Про відходи» суб’єктам господарювання забороняється провадити  будь-яку  господарську діяльність, пов’язану з утворенням відходів, без одержання від місцевих органів виконавчої влади дозволу на здійснення операцій у сфері поводження з відходами відповідно до вимог цього Закону».

 

Водночас повідомляємо, що на сьогоднішній день в департаменті екології та природних ресурсів облдержадміністрації немає документів дозвільного характеру, які б розглядалися понад термін, визначений Регламентами Департаменту та Законом України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності».

 

Всі документи дозвільного характеру вивчались і видавались Департаментом відповідно до  вимог чинного природоохоронного законодавства.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь