Конкурс на заміщення вакантних посад в Державному упралінні ОНПС у Львівській області

Державне управління охорони навколишнього природного середовища в Львівській області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

 

головного спеціаліста відділу регуляторної політики в землекористуванні та експлуатації надр ( 2 вакансії). Кваліфікаційні вимоги до претендентів: вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом в державній службі на посаді головного спеціаліста (провідного спеціаліста) не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 5 років; післядипломна освіта у сфері управління: магістр державного управління за відповідною спеціальністю.

 

Документи на конкурс приймаються у відділ юридичного і кадрового забезпечення держуправління (каб.311, 3 поверх) щоденно з 10 до 12 год. протягом 1 місяця з дня публікації оголошення за адресою: м.Львів, вул.Стрийська, 98.

 

Ознайомитись з порядком проведення іспиту та переліком екзаменаційних питань можна у відділі юридичного і кадрового забезпечення держуправління.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь