Погляд зсередини: як працює бурова установка з урахуванням вимог до довкілля

Директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Володимир Корда та працівники відділу оцінки впливу на довкілля та стратегічної екології оцінки здійснили огляд промислового майданчика одного з українських газовидобувних підприємств, на якому здійснюють буріння газової свердловини.

В ході огляду працівники підприємства продемонстрували технологію процесу буріння, а також заходи, які застосовує підприємство для запобігання негативного впливу на навколишнє природне середовище.
Звертаємо увагу, що відповідно до пункту 3 статті 3 Закону України “Про оцінки впливу на довкілля” видобування корисних копалин, крім корисних копалин місцевого значення, які видобуваються землевласниками чи землекористувачами в межах наданих їм земельних ділянок з відповідним цільовим використанням, відноситься до діяльності, яка може мати значний на довкілля та підлягає оцінці впливу на довкілля.
«Під час візиту ми мали змогу ознайомитися з технологією буріння газової свердловини та заходами, які вживаються підприємством для мінімізації впливу на довкілля Це свідчить про поступовий перехід газовидобувних підприємств до більш відповідального природокористування. Безпосереднє ознайомлення з умовами буріння, застосованими технологіями та екологічними заходами дозволяє фахівцям департаменту об’єктивно оцінити рівень потенційного впливу на навколишнє середовище під час підготовки висновку з ОВД» – зазначив директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Володимир Корда
0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь