Спалювання сухої трави – злочин
Останніми днями, у зв’язку з підвищенням температурних показників, почастішали випадки спалювання населенням сухої рослинності на відкритих територіях, які можуть перерости у масштабні пожежі.
Впродовж останнього тижня, за інформацією департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації, випадки загоряння сухої трави та чагарнику зафіксовані у Городоцькому, Жидачівському, Миколаївському, Мостиському, Самбірському та Стрийському районах, а також у місті Дрогобичі. Рятувальники 10 разів виїжджали на ліквідацію пожеж на відкритій території, загальна площа яких складала понад 2 га.
Закликаємо суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природному середовищі.
Перш за все, не слід випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарськими будівлями, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.
Пам’ятаймо, що спалювання сухостою може спричинити тяжкі наслідки, такі як руйнування родючого шару ґрунту, загибель тварин, а також неконтрольоване поширення вогню.
Нагадуємо, що за самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків особи, винні у підпалі, несуть адміністративну відповідальність.
Залишити відгук
Хочете приєднатися до обговорення?Не соромтеся!